BodyStyling

Počítačem řízený svalový myostimulátor

bodystyling svalový stimulátor

Bodystyling – svalový stimulátor jeden z nejmodernějších přístrojů pro FORMOVÁNÍ POSTAVY = velmi efektivní způsob pasivního cvičení.

Bodystyling je počítačově řízený svalový stimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a disponuje také anticelulitidním programem. Úspěšně ho používají kliniky, fyzioterapeuté i sportovní lékaři . Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, posílit ochablé svalstvo a zamezit poruchám krevního oběhu.

Bodystyling je přesná napodobenina lidské nervové soustavy ( přístroj = mozek, který vysílá elektrické signály, kabely = nervy, které přenáší signál do svalů, speciální elektrody = stimulace daných svalových partií podle přání a intenzity). Vždy když má přírodní systém – naše tělo – nějaký deficit, pomůže Bodystyling. Jde přece o pasivní sport a je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě nebo zda využijeme stimulačního procesu, aby bez námahy pohyboval svaly za nás. Tento opravdu jedinečný přístroj garantuje jednoduchou a bezbolestnou aplikaci a hlavně, skvělé výsledky.

K čemu přístroj BODYSTYLING slouží?

  • TVORBA SVALŮ
  • ODBOURÁNÍ TUKŮ
  • PROKRVENÍ POKOŽKY – CELULITIDA – ODVODNĚNÍ
  • ZLEPŠENÍ FUNKCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU
  • TRÁVENÍ
  • VYLEPŠENÍ PSYCHIKY

Doba cvičení: 60 minut
Více informací o bodystylingu najdete na stránkách našeho wellness studia Allness ZDE

Cena: 1×45 min. 150,- 10×45 min. 1500,- nyní AKCE: 10×45 min. 1000,- Kč!! Akce platí do odvolání! Objednejte se na tel. 774227735 na zkušební cvičení ZDARMA!!